ident.cz
Aktuality Videa Zuby Diskuze Studium Zubní ordinace Zubní laboratoř Dentální estetika Finance
Studium dentálních oborůPrezentujte své práce na Vašem dentálním portálu ident.cz a ukažte jak umíte být kreativní ve svém oboru. Získáte tak pozornost svých případných budoucích zaměstnavatelů nebo pouze reprezentujte svoji školu.

Pro vložení svých fotografií klikněte zde.


Datum - Škola
Jméno Příjmení - Název

 
 


Výuková a prezentační videa zpracování materiálů a záznamů různých dentálních akcí. Vyhovuje Vám videoprezentace více než psaný text? Tak prezentační videa jsou pro Vás tou pravou volbou.Přehled Vyšších odborných a středních zdravotnických škol, které vyučují dentální obory: Asistent zubního technika, Zubní instrumentářka, Diplomovaný zubní technik, Diplomovaná dentální hygienistka. Každý rok však nemusí být daný obor na dané škole otevřen, proto získávejte další informace na školních webech, jejichž internetové adresy jsou přiloženy.Aktuální přehled trendů, který si určují sami návštěvníci. Hlasujte a podílejte se tak na přehledech aktuální problematiky. V dané anketě můžete hlasovat pouze jednou.


Rozšiřte databázi seminárních prací právě o tu Vaši. Uveřejnění seminárních prací je na Vašem dentálním portálu anonymní a máte k ní přístup, vždy když jste online. Seminární práce obsahují pracovní postupy, které jsou nejlepší mít vždy po ruce.

Pro vložení své seminární práce klikněte zde.Diskutujte o tom co Vás zajímá. Přehledné a tříděné diskuzní fórum podle odbornosti a dentálních profesí. Diskutovat můžete pouze po přihlášení, které je nezbytné pro udržení kvality informací.

Pro registraci klikněte zde.

Pokud jste již přihlášeni zvolte si s kých chcete diskutovat:

Studenti dentálních oborů

Zubní technici

Zubní lékaři

Dentální hygienistiNemůžete najít informace, které hledáte? Vyberte si z jeden z odborných webových portálů a zkuste své požadavky vyhledat jinde. Popřípadě napište na náš email a my se Vám pokusíme dotaz zodpovědět nebo Vám aspoň doporučit, kde danou informaci vyhledat.


2008-09-09
Dentální podzim - Pragodent 2008


Po roce se opět můžeme zakousnout do čerstvých novinek prezentovaných na holešovickém výstavišti v Praze, jak k tomu vybízí logo v podobě červeného jablka, již šestnáctého ročníku mezinárodního dentálního veletrhu Pragodent 2008. Dentální podzim předvede své nejčerstvější plody v již zažitém termínu 16 - 18. 10. 2008. Je znám jako jedna z nejvýraznějších akcí dentální scény v Česku, díky čemuž k sobě váže i další doprovodné programy, semináře, prezentace a školení s aktuální tematikou. To vše jsme již měli šanci zažít na minulých ročnících. Je tedy otázka co nového přinese nadcházející ročník veletrhu a zda jeho náplň bude stát za naši návštěvu.


 
 


 
 
 
 

| Reklamy | Kontakt | Odkazy | Pensions, Hotels | Vyhledávání |
 
Copyright © 2012 www.ident.cz. All rights reserved.
Webdesign by WEBSITES.CZ | Zajímavé weby | Používáme DIRECTIS - Systém pro rízení firmy