ident.cz
Aktuality Videa Zuby Diskuze Studium Zubní ordinace Zubní laboratoř Dentální estetika Finance
Aktuální informace z dentálního světa

<< Nejnovější články Odborné diskuzní fórum >>
2009-05-07

InDent 2009 nevyhoří!

Po nepodařeném podzimním Pragodentu je tu první letošní dentální veletrh. Začíná za méně než 14 dnů, tedy 21. května a přístupný bude svým návštěvníkům na ostravském výstavišti Černá louka až do sobotního odpoledne 23. května. Pořadově už čtvrtý ročník, tradičně inovativní, přesně podle svého motta, nabízí návštěvníkům kompletní zdroj informací v podobě odborných konferencí a přednášek. Na své si přijdou stomatologové, zubní technici, dentální hygieničky a zubní sestry. Přibyla i konference studentů stomatologie, která je takřka první svého druhu. S novinkami dentálního světa se mohou návštěvníci seznámit na stáncích v areálu výstaviště, kterých je tradičně okolo padesátky. Tento omezený počet vytváří atmosféru komorní akce, kterou InDent bezesporu je, a přispívá přátelskému duchu, ve kterém se nese celý průběh veletrhu.

InDent je především o zábavě a jeho hlavní stěžejní událost neprobíhá kupodivu v areálu výstaviště, ale jen o několik set metrů dál, na nádvoří Slezkoostravského hradu. V páteční podvečer zde odstartuje největší ryze neformální dentální párty roku. Ačkoliv je ve své historii teprve čtvrtá, již si dokázala najít své pravidelné příznivce. A není divu. Tento večer je výbornou příležitostí k setkání s přáteli a kolegy. Pokud se rozhodnete zúčastnit se tohoto výjimečného večera, můžete se těšit na vystoupení místní skupiny Nagauč, kterou následně vystřídá Rock&ROLL Band Marcela Woodmana. Aktivní návštěvníci mohou vyzkoušet doprovodné atrakce a k dosažení naprosté blaženosti všech je připraven bohatý raut a překvapení na závěr.

Pro zastánce názoru, že zábavy není nikdy dost, je možné využít v době veletrhu dalších doprovodných programů ke zpříjemnění chvil během pobytu v Ostravě. Na výběr máte z celkem šesti balíčků, které napomohou dopřát vašemu tělu i duši právě to, čemu se jim nedostává. Jen těžko se odmítá masáž lávovými kameny, návštěva solné jeskyně, hřejivá lázeňská koupel či poetická procházka botanickou zahradou. Milovníci adrenalinu jistě neodmítnou projížďku na čtyřkolce, a pokud by je tento zážitek příliš rozvášnil, účinným lékem bude jistě návštěva polária.

InDent 2009 je tradičně slibný a osloví svým bohatým programem, který je zárukou, že po stránce informační a zábavní, nikdy nevyhoří.


Komentáře k článku
Jméno:

Komentář:

Antispamová kontrola:
Opiště prosím znaky, které vidíte:
 
| Reklamy | Kontakt | Odkazy | Pensions, Hotels | Vyhledávání |
 
Copyright © 2012 www.ident.cz. All rights reserved.
Webdesign by WEBSITES.CZ | Zajímavé weby | Používáme DIRECTIS - Systém pro rízení firmy